Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Studio MGM, które odpowiedzialne jest za produkcję 25 przygód na temat agenta jej królewskiej mości musi liczyć się z nadchodzącym procesem sądowym. O co chodzi? Czy pamiętacie edycję na pięćdziesięciolecie serii? To właśnie powód procesu!

Mary Johnson wniosła sądowy pozew przeciwko firmie MGM i współodpowiedzialnemu za dystrybucję 20th Century Fox, najwyraźniej rozczarowana tym, że w środku nie znalazła takich kamieni milowych serii, jak pochodzące z 1967 roku Casino Royale i Nigdy nie mów nigdy (1983), a ono przywołało Seana Connery’ego z Bondowskiej emerytury. Wydawałoby się, że absurdy dotyczące fanów się nie kończą, ale jednak proces trwa.

james bond tuxedo 820x490

Sam box reklamowano takim hasłem:

Wszystkie filmy o Bondzie zebrane razem po raz pierwszy.

Niestety, ale zawiodło tutaj tłumaczenie z języka angielskiego. Kobieta, która złożyła pozew także nie wzięła pod uwagę, że zamawiając produkt z serwisu Amazon może nie mieć pełnego opisu zawartości tego, co kupuje. Wielokrotnie już takie rzeczy miały miejsce. Jednak nabywczyni nie zamierza podać się w swojej krucjacie. Jeśli ktoś jest zainteresowany może przeczytać oficjalne dokumenty. Interesującym jest też fakt, że jeśli Johnson wygra proces ze studiem to MGM może spodziewać się innych tego typu spraw ze strony fanów. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.