Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci zadebiutował najnowszy zwiastun filmu Leatherface - prequel legendarnej franczyzy zapoczątkowanej przez Teksańską masakrę piłą mechaniczną. Dlatego też nie obijamy się i dołączamy do figli naszych uroczych psychopatów!

W Texasie, lata przed wydarzeniami znanymi z filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną, gdy jeszcze niesławna rodzina Sawyerów nie zasłużyła sobie na swoją złą renomę, najmłodsze dziecko zostaje wysłane do szpitala psychiatrycznego po podejrzanym incydencie, w którego wyniku umiera córka szeryfa. Po upłynięciu okrągłej dekady, pacjent ośrodka porywa pielęgniarkę i ucieka z zakładu wraz z trzema innymi więźniami. Ścigany przez władze, łącznie z obłąkanym szeryfem, pragnącym za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej pociechy, młody Sawyer wkracza na brutalną ścieżkę mordu. To właśnie ona uformuje go w znanego wszystkim potwora o pseudonimie Leatherface.

Omawiany film to ósma odsłona w rzeczonej powyżej serii, która składa się obecnie z pierwowzoru Tobe'a Hoopera, trzech kontynuacji, remake'a, prequelu do wspomnianego remake'a oraz bezpośredniego, współczesnego sequela.

Wyreżyserowana przez utalentowany francuski duet filmowców - Juliana Maury'ego i Alexandre'a Bustillo na podstawie scenariusza spod pióra Setha M. Sherwooda, produkcja zawiera obsadę składającą się z następujących gwiazd: Stephena Dorffa, Vanessy Grasse, Sama Strike'a i Lili Taylor.

Leatherface zostanie udostępniony na DIRECTV już 21 września. Ponadto produkcja trafi również do kin i będzie dostępna w usłudze VOD od 20 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Dziennikarz

O mnie:

Kiedyś filmy robiło się lepiej...


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.