Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Karl Urban, dla wielu jedyny prawdziwy Sędzia Dredd, potwierdził, iż nie pozwoli, aby bez jego udziału projekt telewizyjnej serii o tytułowym Sprawiedliwym doszedł do skutku. Podczas konwentu Star Treka w San Francisco przyznał bowiem, że już prowadzi rozmowy z odpowiednimi ludźmi i że powrót w glorii i chwale to to, czego mu najbardziej teraz trzeba:

Rozmawiamy już o moim powrocie. Z mojej strony dałem im do zrozumienia, że jeśli zaoferują mi solidny materiał, a Sędziemu dadzą coś do roboty, to z miejsca się pod tym podpisuję. A w każdym razie z wielką chęcią bym to zrobił.

dredd1Fot. kadr z filmu Sędzia Dredd

Choć rzeczywiście wiadomość ta cieszy nasze uszy, to nie powinna jednak zbytnio dziwić, zważywszy na podchody jakie Urban robił pod sequel Sędziego Dredda już od 2012 roku, czyli od premiery pierwszej, odrestaurowanej części. Mając więc na względzie uwielbienie aktora, jak i całej ekipy filmowej, do niniejszej marki, możemy założyć, że powrót Dredda będzie wielce satysfakcjonujący. Tym bardziej, iż plotki głoszą jakoby Netflix miał zostać platformą docelową serii o dumnie brzmiącym tytule Judge Dredd Mega-City One. Ręce aż same się zacierają!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Dziennikarz

O mnie:

Kiedyś filmy robiło się lepiej ...


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.