Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Wygląda na to, że mimo słynnych wypowiedzianych słów dotyczących podcinania żył, Daniel Craig może powrócić nie w jednym, a w dwóch kolejnych filmach o agencie 007!. Według źródeł portalu The Sun, po długich rozmowach producentce serii, Barbarze Broccolli udało się namówić aktora na dłuższy powrót do franczyzy. Dla Craiga oznaczaloby to już sześciokrotny staż w służbie Jej Królewskiej Mości. Póki co, nie ma na ten temat oficjalnego potwierdzenia ze strony studia. 

Fot. mat. prasowe

W Bondzie 25 o roboczym tytule Shatterhand mogą powrócić czarne charaktery znane ze Spectre - Christoph Waltz oraz Dave Bautista. W filmie na pewno zobaczymy ponownie Bena Whishawa, Naomie Harris oraz Rory Kinnear. Wśród potencjalnych reżyserów wymienia się Yanna Demange'a ('71), Davida Mackenzie (Aż do piekła) oraz Denisa Villeneuve'a (Sicario). Podobno w intrze zaśpiewać ma dla nas jeszcze raz sama Adele, którą mogliśmy usłyszeć w Skyfall, za co otrzymała Oscara.

James Bond powróci 8 listopada 2019 roku. 

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.