Selena Gomez i Elle Fanning w nowym filmie Woody’ego Allena!

Choć Woody Allen na brak zajęć narzekać nie może, a filmów kręconych póki co do szuflady ma od liku, to już na horyzoncie rysuje się jego kolejny potencjalny hit. No bo jak inaczej nazwać produkcję, do obsady której zaangażował byłą księżniczkę Disneya oraz jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia? Tak, w najnowszym filmie reżysera Manhattan i Annie Hall wystąpi odpowiednio Selena Gomez i Elle Fanning. Co prawda o niniejszym tworze nie wiemy jeszcze nic, ale obecność tych dwóch gwiazdeczek powinna nam na razie wystarczyć. Wystarcza?

http://www.goldenglobes.com/sites/default/files/articles/cover_images/the-neon-demon.jpg

No, może nie do końca tak nic nie wiemy, ponieważ film ten powstanie we współpracy z Amazon Studios, zresztą podobnie jak Cafe Society oraz nadchodzący Wonder Wheel z Kate Winslet i Justinem Timberlakiem. Czy i w tym wypadku za Amazona hajs Woody Allen pobaluje? Pewnie tak, ale czy nawiąże tym samym do czasów  swojej świetności? Trzymamy za to kciuki!

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: rollingstone.com

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?