Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Wytwórnia Lionsgate puściła w eter oficjalny zwiastun swojego nadchodzącego thrillera sci-fi z Peterem Dinklagem w roli głównej. Tym razem jednak nie podstępami gwiazda Gry o tron rozwiąże swoje problemy, a specjalistyczną maszyną służącą do wnikania w umysły ludzi, która umożliwi mu wytropienie nietuzinkowego mordercy. Wyreżyserowane przez Marka Palansky'ego i napisane piórem Michaela Vukadinovicha dzieło, swoją premierę odnotuje już 24 sierpnia w filmowej usłudze Google Play oraz 8 września w dystrybucji kinowej.

Oś fabularna filmu obraca się wokół tajemniczego morderstwa wizjonera w dziedzinie nauk ścisłych, które dokonane zostało zaraz po upublicznieniu jego przełomowego odkrycia - narzędzia zdolnego do wydobywania, nagrywania i odtwarzania osobistych wspomnień każdego człowieka. Powiedziałem co prawda, że tym razem Dinklage obejdzie się bez podstępu, ale no jednak nie. W Rememory ukradnie bowiem tę maszynę, choć zrobi to w dobrej intencji - ujęcia sprawcy i rozwiązania zagadki. 

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.