Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Choć biorąc pod uwagę historię Stanów Zjednoczonych brzmi to jak ponury żart, to rzeczywiście - scenarzysta Snajpera, Jason Hall, wyreżyseruje film pt. The Virginian, czyli nic innego jak origin story pierwszego prezydenta USA. Całość powstanie w oparciu o scenariusz Michaela Gunna, a jej wydźwięk ma przypominać intrygującą fuzję Ostatniego Mohikanina Michaela Manna z Aż poleje się krew Paula Thomasa Andersona. Co to dokładnie oznacza nie wiadomo, ale z pewnością tym razem ujrzymy George'a Washingtona w jego najbardziej szorstkim i twardym wydaniu.

Wiadomość ta została potwierdzona przez producenta Donalda De Line, który zachwycony reżyserskim debiutem młodego skryby (Thank You For Your Service), postanowił dać mu szansę przy nieco ambitniejszym projekcie. Tym bardziej, że podobno Hall już opracował swoją wizję filmu i dziarsko zmierza ku jej realizacji. No więc trzymamy za niego kciuki!

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: millercenter.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.