Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
reklama-ama-artykuly-top

Pamiętacie pewien kultowy akcyjniak z lat 70 o tytule Shaft? Nie wiem, czy wiecie, ale kultowy portfel z Pulp Fiction z napisem Bad Motherf*cker był pewnym hołdem Quentina Tarantino w stronę historii czarnoskórego detektywa. Ale do rzeczy. W 2000 roku doczekaliśmy się rebootu klasyka i co ciekawe w głównej roli mogliśmy zobaczyć samego Samuela L. Jacksona. Wyglada na to, że po kilkunastu latach wróci do franczyzy. 

Deadline donosi bowiem, że New Line Cinema zamierza wyprodukować kontynuację rebootu z 2000 roku, która będzie nosiła tytuł Son of Shaft. W głównej roli zonaczymy Jessiego T. Ushera, którego możemy znać między innymi z Dnia Niepodległości: Odrodzenie. W filmie zobaczymy prawdopodobnie naszego speca od wulgarnego języka, czyli wspomnianego wcześniej Pana Samuela. Dodatkowo, do roli Johna Shafta ma powrócić jego oryginalny odtwórca, Richard Roundtree. Oj, będzie na co czekać. Międzypokoleniowe interakcje rodziny Shaft na pewno będą warte uwagi!

Reżyserią filmu zajmie się Tim Story, który ma w swoim portfolio na przykład dwie części Fantastycznej Czwórki z 2005 i 2007 roku. Scenariusz zostanie zaś napisany przez Kenyę Barris (Czarno to widzę).

Źródło: deadline.com  Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Shaft 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Powiedz coś tutaj...
Odrzuć
Zaloguj jako ( Zalogować ? )
albo wyślij jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

reklama-ama-artykuly-top

© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.