Czuwaj – zobacz zwiastun młodzieżowego thrillera. Następca Sali samobójców?

Dystrybutor filmu udostępnił w sieci zwiastun produkcji Czuwaj. Jest to polski thriller rozgrywający się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych.

Oficjalny opis brzmi następująco: Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To, co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji, przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza. 

Zobacz również: Nerve – recenzja amerykańskiego młodzieżowego thrillera 

W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek, Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk, Maciej Musiałowski, Jakub Zając. Partnerować im będą doświadczeni aktorzy: Zbigniew Zamachowski, Leszek Lichota i Artur Barciś. Za reżyserię odpowiada Robert Gliński (Kamienie na szaniec, Cześć, Tereska).

Czuwaj po raz pierwszy zostanie pokazany podczas zbliżającego się Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Kinowa data premiery nie została jeszcze ustalona.

https://www.youtube.com/watch?v=YBFP-B2aQ74&t=0s

Źródło: canalplus.pl / Ilustracja wprowadzenia: Marcin Makowski/WFDiF

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?