Liga Sprawiedliwości – większa rola Rajskiej Wyspy?

Pojawiła się nowa informacja dotycząca nadchodzącej produkcji Warner Bros – Ligi Sprawiedliwości. Stało się to za sprawą Madeleine Vall Beijner, aktorki grającej postać jednej z Wojowniczek Amazonii na wyspie Themyscira w filmie Wonder Woman. Ujawniła ona za pośrednictwem Instagrama, że wkrótce nie tylko znów spotka się z obsadą z wcześniej wymienionego filmu, ale również, że będzie to miało miejsce w tej samej lokacji, czyli wyspie u włoskich wybrzeży.

Możliwe, że ponowne spotkanie wojowniczek oznacza większe znaczenie Rajskiej Wyspy w nadchodzącym filmie DC – Liga Sprawiedliwości. Poniżej możecie zobaczyć post Madeleine:

Zobacz również – Gerald’s Game – trailer nowej ekranizacji Stephena Kinga!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Największy wróg shaky camery.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?