Advertisement
Advertisement

Ewa Chodakowska wystąpi w filmie!

W komediach romantycznych nie chodzi o prezentowanie jakiegoś wybitnego poziomu aktorstwa, dlatego często producenci, aby przyciągnąć troszkę więcej osób do kin, zatrudniają do swoich produkcji celebrytów bądź inne znane z publicznego życia osoby. Tak stanie się w nowej produkcji Filipa Zylbera, reżysera tegorocznego filmu Po prostu przyjaźń. W jego przyszłorocznej produkcji, zatytułowanej Serce nie sługa zagra najsłynniejsza trenerka i propagatorka zdrowego stylu życia w Polsce, Ewa Chodakowska.

Zobacz również: Po prostu przyjaźń – recenzja polskiej komedii

Rola trenerki będzie polegała na… byciu trenerką Ewą i nakłanianiu do zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej bohaterów filmu. Chodakowska uczestnniczyła w zdjęciach, które kręcone były w Gdyni. W filmie Serce nie sługa oprócz niej wystąpią również m.in. Borys Szyc, Magdalena Różczka, Roma Gąsiorowska czy Paweł Domagała.

Premiera filmu zapowiadana jest na przyszły rok. Nie wiadomo jednak jeszcze nic na temat konkretniejszego terminu. 

źródło: Party / ilustracja wprowadzenia: Youtube/EwaChodakowska

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?