the old guard background Advertisement

Botoks tylko dla osób o mocnych nerwach? Podczas premiery interweniowało pogotowie!

Patryk Vega wielokrotnie wypowiadał się, że jego najnowszy film jest zarazem najmocniejszym w karierze. Możliwe, że niedługo trzeba będzie przeformułować slogan filmu, bo nie tylko „leczenie grozi śmiercią”, ale i jego oglądanie. Potwierdzać wydaje się to Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej oraz prowadzący program telewizyjny Niezwykłe przypadki medyczne, który wystąpił w Botoksie. Zdradził on wczoraj w mediach społecznościowych, iż podczas premierowego seansu 5 osób zasłabło i wymagało interwencji pogotowia. Miejmy nadzieję, że jeśli nie była to akcja marketingowa, to po ocknięciu się w rękach polskich ratowników osoby te w związku z ukazaną przez Patryka Vegę wizją degrengolady polskiej służby zdrowia dodatkowo nie nadwyrężyły swoich nerwów.

 

Od dziś na ekranach kin „Botoks” w reż. Patryka Vegi. Film dla ludzi o mocnych nerwach. Podczas premierowej projekcji…

Opublikowany przez Dr Krzysztof Gojdź na 29 września 2017

Zobacz również: Botoks – recenzja nowej odsłony filmowego disco polo od Patryka Vegi

O kolejnych przypadkach informują w internecie również widzowie i pracownicy kin:

botoks mdlejąca widownia


Botoks trafił do kin 29 września i zbiera cięgi od krytyków filmowych. W polskim serwisie Mediakrytyk zebrano już dwanaście recenzji i wszystkie opisują film w bardzo negatywnym tonie, co odzwierciedla bardzo niska średnia ocen wynosząca 2,4/10. 

W filmie występują: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska. 

Botoks ma trafić do kin w 17 krajach.

https://www.youtube.com/watch?v=Efv1e16vurw

Źródło: facebook/drKrzysztofGojdź / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Botoks

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?