Fenomenalny zwiastun Ostatniego Jedi już jest!

No w końcu! Do sieci trafił długo wyczekiwany trailer nadchodzącego wielkimi krokami widowiska Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Bez zbędnego oglądania, rozsiądźcie się wygodnie i odpalajcie. Pamiętajcie również, że od godziny 7:00 trwa przedsprzedaż biletów na przedpremierowe i premierowe seanse filmu. Nie ma co zwlekać!

Zobacz również: Rian Johnson przestrzega przed trailerem Ostatniego Jedi!

https://www.youtube.com/watch?v=Zl2_-ayidbw

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – LucasFilm/Disney

 

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?