Army of One – Nicolas Cage ściga Bin Ladena w zwiastunie szalonej komedii!

W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowego filmu z Nicolasem Cage’em: Army of One. Aktor wciela się tym razem w bezrobotnego Amerykanina – Gary’ego, któremu objawia się Bóg i karze mu pojmać Osamę Bin Ladena. Mężczyzna, uzbrojony tylko w miecz samurajski, rusza na drugą stronę oceanu, by wypełnić swoją misję. Jednak czy to mu się uda?

Postać, którą zagrał Nicolas Cage, nie przypomina jego dotychczasowych ról. W nowej komedii aktor sportretował Gary’ego Faulknera – bezrobotnego mężczyznę, który postanawia dopaść Bin Ladena. W zwiastunie widzimy jak bohater otrzymuje polecenie od samego Boga. Choć inni uważają misję za szaleństwo, Gary postanawia spełnić wolę stwórcy i wyrusza do Pakistanu.

Zwiastun dostępny jest pod następującym linkiem: http://bcove.me/55f10v2o

00000

Zobacz również: Lucyfer – zwiastun odcinka Lady Parts

Film jest współczesną wersją Don Kichota, opartą luźno na artykule z magazynu GQ autorstwa Chrisa Heatha. Wyreżyseruje go Larry Charles (Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej). W obsadzie prócz Cage’a znaleźli się także: Wendi McLendon-Covey, Rainn Wilson i Paul Scheer. Film od razy trafi na DVD i Blu-ray. Jego premiera w USA odbędzie się 4 listopada. 

 Źródło: ew.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Studentka dziennikarstwa. Miłośniczka kina. Zafascynowana Azją, a w szczególności koreańską kinematografią. Fanka Sherlocka. W wolnych chwilach ogląda seriale, podróżuje lub rozczytuje się w romansidłach.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?