Nadchodzi serial w uniwersum 1920+?

Ostatnio mieliśmy okazję przeczytać (konkretnie TUTAJ) o zapowiedziach Iron Harvest, gry osadzonej w ramach uniwersum 1920+, którego ojcem jest Jakub Różalski. Jak się okazuje możliwe jest również powstanie wysokobudżetowego filmu lub serialu w nim osadzonego. W jednym z wywiadów Różalski miał stwierdzić:

Zobacz również: Zobaczcie jak kręcono Twardowsky 2.0

Nie chcę zapeszać… ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to, wygląda na to, że niedługo będziemy mogli obejrzeć serial/film, osadzony w świecie 1920+. Więcej szczegółów nie mogę na razie zdradzić, ale mówimy tu o bardzo poważnym wysokobudżetowym projekcie.

Kilka z grafik Różalskiego, w których ujrzeć możecie, jak autor widzi rzeczywistość z początku XX wieku wraz z ogromnymi mechami i tego typu maszynami prezentujemy poniżej. Trzeba przyznać że gdyby udało się zbudować z tego spójną i ciekawą historię, mogłaby ona zyskać naprawdę dużą popularność.

Pełna galeria grafik pod TYM adresem.

źródło: onet / ilustracja wprowadzenia oraz zdjecia: Jakub Różalski

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?