Dunkierka – fani Harry’ego Stylesa podekscytowani rolą. Pytają: Co to Dunkierka?

Jak wiemy w nadchodzącym wielkimi krokami filmie Christophera Nolana Dunkierka jedną z głównych ról zagra gwiazdor młodzieżowego boysbandu One Direction, Harry Styles. Czy ta rola okaże się trafiona czy też nie, jeszcze nie wiemy, jednak wiemy już na pewno że wzmocni zainteresowanie nowym dziełem reżysera Incepcji nastoletnich fanów gwiazdora. A właściwie już wzmoniła, po niedawnym ukazaniu się trailera. Na twitterze bowiem Styles zaczął zbierać gratulacje. Jednak działania wojenne podczas największego zbrojnego konfliktu w dziejach ludzkości są jego fanom obce, dlatego większość z nich od razu zaczęła pytać: Czym właściwie jest ta Dunkierka? Poniżej zobaczycie kilka zebranych z twittera wpisów.

Zobacz również: Despicable Me 3 – mamy pierwszy zwiastun!

Dunkierka rozpocznie się od otoczenia tysięcy brytyjskich i alianckich żołnierzy przez siły wroga. Uwięzieni na plaży, mając za swoim plecami bezkresne morze, bohaterowie muszą się zmierzyć z niemalże bezsensowną dla nich sytuacją, gdy uzbrojony przeciwnik z oczywistym zamiarem bezlitośnie kieruje się w ich stronę.

dunkierka plakat

Obsada produkcji Dunkierka wytwórni Warner Bros. Pictures, którą Nolan nakręcił na podstawie własnego, oryginalnego scenariusza, składa się zarówno z początkujących aktorów – Fionna Whiteheada (debiutant), Jacka Lowdena (W potrzasku. Belfast ’71), Aneurina Barnarda (Citadel) i gwiazdy sceny muzycznej, czyli Harry’ego Stylesa (lidera zespołu One Direction), jak również doświadczonych filmowców – niedawnego zwycięzcy Oscara, Marka Rylance’a (Most szpiegów), Kennetha Branagha (Walkiria), Cilliana Murphy’ego (Incepcja), Jamesa D’Arcy’ego (Atlas chmur) i Toma Hardy’ego (Zjawa). Podobno w obrazie widzowie zobaczą wiele nieznanych im dotąd twarzy w dziedzinie kinematografii.

źródło: independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadząćy działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?