Iniemamocni 2- oficjalnie rozpoczęto nagrywanie dialogów do filmu

Iniemamocni to film, który ma już 12 lat. Nie doczekał się jeszcze sequela, mimo że zakończenie animacji Brada Birda mogło doprowadzić nas do wniosku, iż nastąpi on szybciej niż możemy się spodziewać. Jednak tak to już u Pixara bywa. Na Toy Story 3 czekaliśmy 13 lat, na Gdzie jest Dory? podobnie, Iniemamocni 2 pojawią się latem 2018 roku, więc będzie to jeszcze rok dłużej. Jednak tej daty już raczej nic nie zmieni, a film zaczyna nabierać kształtów. Samuel L. Jackson, który w animacji podkłada głos pod Mrożona, właśnie na swoim Instagramie pochwalił się rozpoczęciem nagrań do filmu.

Zobacz również: Auta 3 – pierwszy teaser animacji studia Pixar!

O fabule produkcji wiemy na razie nie wiemy, jednak zakończenie pierwszej części pozwala myśleć iż druga rozpocznie się chwile po zakończeniu oryginału. Przed kontynuacją przygód pana Iniemamocnego i jego rodzinki studio, którego siedziba znajduje się w Emeryville, da nam jeszcze dwie inne animacje, trzecią część Aut, która pojawi się w kinach w Polsce 16 czerwca 2017 roku, oraz Coco, które oglądać będziemy mogli kilka miesięcy później, 24 listopada.

źródło: Instagram / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?