Our Souls at Night – Robert Redford i Jane Fonda w nowym filmie Netflixa

Minęło już prawie pięćdziesiąt lat, kiedy to Robert Redford spotkał się na planie filmowym Boso w parku z Jane Fondą. Za niedługo ponownie będziemy mogli ich zobaczyć w jednym filmie. Produkcja zadebiutuje na Netflixie w 2017 roku i nosi tytuł Our Souls at Night. Pierwsze zdjęcie z filmu możecie zobaczyć poniżej.

our souls at night

Zobacz również: Okja – pierwsze zdjęcia i szczegóły nowego filmu Netflixa

Film jest adaptacją powieści Kenta Harufa o tym samym tytule. Akcja filmu skupia się wokół dwójki podstarzałych sąsiadów, którzy śpią ze sobą w jednym łóżku lecz bez kontaktów seksualnych. Mimo to, ich niecodzienny związek staje się przyczyną do plotek w miasteczku, w którym mieszkają. 

W filmie oprócz wcześniej wspomnianych aktorów zobaczymy również: Bruce’a Derna (Nebraska, Nienawistna ósemka), Judy Greer (Ant-Man) i Matthiasa Schoenaertsa (Dziewczyna z portretu).

Reżyserem filmu jest Ritesh Batra (Smak Curry).

Źródło: EW.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?