Tomasz Knapik czyta Blood Drive. Oto przedsmak serialu!

Serwis Showmax zaprezentował na swoim kanale zapowiedź serialu Blood Drive, w której w roli lektora usłyszeć można legendę VHS-ów Tomasza Knapika. Polska premiera pierwszego odcinka już 15 czerwca, a więc dzień po amerykańskiej emisji.

https://www.youtube.com/watch?v=Mz05HKV7cGI

Blood Drive liczyć będzie 13 odcinków. Będzie to pokręcony serial będący hołdem dla kina eksploatacji. Jego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles roku 1999 i koncentrować się będzie na „lalkowatym gliniarzu” i „brutalnej awanturnicy”, którzy biorą udział w śmiertelnych wyścigach samochodów napędzanych ludzką krwią. W każdym odcinku spodziewać się mamy nowej dawki dziwactw i dewiacji. 

Zobacz również: Rekinado 5 – poznaliśmy pełny tytuł oraz listę gwiazd w epizodach

Serial powstał dla stacji SyFy. Producentami Blood Drive są John Hlavin, David Straiton i Frederik Malmberg. W głównych rolach zobaczymy Alana Ritchsona (Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia) i Christinę Ochoa (Animal Kingdom). 

Blood Drive, co czwartek już od 15 czerwca – tylko w Showmax.com.

Blood Drive Showmax

Źródło: youtube / ilustracja wprowadzenia: SyFy

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?