Advertisement

Downton Abbey – kontynuacja serialu w formie filmu!

Od finału uwielbianego Downton Abbey minęły niecałe 2 lata. Kiedy żegnaliśmy rodzinę Crawleyów Internet zalewały plotki o możliwym filmie, który będzie kontynuacją ich historii. Teraz Michael Edelstein, prezydent NBCUniversal International Studios, podsycił nadzieje fanów. Podczas otwarcia Downton Abbey: The Exhibition w Singapurze powiedział:

Pracujemy nad filmem i to już od jakiegoś czasu. Chcemy stworzyć scenariusz idealny i potem musimy się zastanowić, jak ponownie zebrać całą obsadę. Mamy jednak nadzieję, że zdjęcia zaczną się w przyszłym roku. 

Zobacz również: Marshall – zwiastun biograficznego dramatu z Chadwickiem Bosemanem!

Wydaje się jednak, że stała obsada Downton Abbey nie miałaby nic przeciwko, aby powrócić. Sophie McShera (Daise Mason) i Laura Carmichael (Lady Edith) już od dawna wyrażały chęć takiej współpracy. Jak wiadomo, Michelle Dockery, która wcieliła się w Lady Mary, jest teraz zajęta tworzeniem drugiego sezonu Good Behavior, jednak nie ma wątpliwości, że skorzystałaby z okazji. 

Downton Abbey był dramatem emitowanym przez brytyjską stację ITV. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat pokazał jak zmieniało się angielskie społeczeństwo oraz zwyczaje. Głównymi bohaterami była rodzina Crawleyów. W obsadzie: Michelle Dockery, Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Dan Stevens, Maggie Smith i inni.

https://www.youtube.com/watch?v=EOM3y4P8TEM

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: ITV

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?