Advertisement

The Defenders – Stan Lee narratorem najnowszej zapowiedzi serialu!

Netflix zaprezentował nową zapowiedź serialu pt. The Defenders. Jednak nie jest to byle jaka zapowiedź bowiem występuje w niej Stan Lee, który opowiada o istocie bycia superbohaterem. Sprawdźcie materiał poniżej i wypatrujcie Jona Bernthala w roli Punishera w scenie po napisach!


Zobacz również: The Punisher – udostępniono ruchomą grafikę z logo serialu!

Gwiazdami serialowego widowiska są: Charlie Cox, Mike Colter, Krysten Ritter i Finn Jones. Rzeczonych aktorów możecie podziwiać na powyższej grafice. Ponadto w obsadzie znajdują się również: Sigourney Weaver (antagonistka serii – Alexandra), Elodie Yung (Elektra), Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) i Jessica Henwick (Colleen Wing).

Serial The Defenders wytwórni Marvel podąża śladami ekipy złożonej z następujących bohaterów: Daredevila, Jessicy Jones, Luke’a Cage’a i Iron Fista. Czwórka pojedynczych herosów, z jednym, wspólnym celem, którym jest uratowanie Nowego Jorku. Serial jest opowieścią o grupie samotnych figur na pełnej niebezpieczeństw szachownicy, obarczonych ponadto osobistymi problemami. Tylko działając razem, jako ekipa, będą w stanie stawić czoła zbliżającym się zagrożeniom, lecz czy bohaterowie w porę to zrozumieją?

The Defenders zadebiutuje na platformie Netflix 18 sierpnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: netflix

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?