Twin Peaks otrzyma kolejny sezon?! Wszystko w rękach Davida Lyncha!

25 lat czekaliśmy na kolejną sposobność do odwiedzenia mieszkańców słynnego miasteczka Twin Peaks i choć nowy, w Polsce wojujący na kanałach HBO, sezon taką sposobność nam zaoferował, to nikt nie ukrywał, że będzie to jedynie chwilowa przejażdżka z dość szybkim (18 odcinków) zakończeniem. Dlatego też dziwić, ale i jednocześnie radować, mogą słowa prezesa stacji Showtime, który nie wyklucza, iż jeśli David Lynch do spółki z Markiem Frostem zechcą coś zmajstrować, to on przyjmie ich z otwartymi ramionami:

Od początku zakładaliśmy, że powstanie tylko jeden sezon. Wszyscy co prawda spekulowali, prosili o przedłużenie serii, ale nie prowadziliśmy żadnych rozmów i dyskusji na ten temat. Co nie zmienia faktu, że nasze drzwi dla Davida Lyncha są zawsze otwarte. Czy to doprowadzi do powstania kolejnego sezonu? Nie wiem, tak samo jak nie wiem czy Lynch chce w to się jeszcze bawić.

https://www.youtube.com/watch?v=vsdRG0mJj-w

Tak więc wszystko zależy od naszego ulubieńca Lyncha. Z jednej strony Twin Peaks to opus magnum reżysera, jego ukochane dziecko, do którego zawsze już będzie się odnosił, lecz z drugiej praca nad takim projektem, czyli projektem tworzenia 18 odcinków pod rząd stanowi niesłychany wysiłek. Nawet dla takiego starego wygi, jak Lynch. Jaki będzie zatem efekt tych spekulacji? Dowiemy się oczywiście w swoim czasie!

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Showtime

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?