Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Elle Fanning versus Predator? Aktorka ma wystąpić w Badlands

Autor: Agnieszka Ziobrowska
4 czerwca 2024
Elle Fanning versus Predator? Aktorka ma wystąpić w Badlands

Elle Fanning versus Predator? To młoda aktorka prawdopodobnie zmierzy się z kosmicznym łowcą w kolejnym filmie z serii. Wiemy kiedy ruszą zdjęcia do produkcji Badlands.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Elle Fanning obecnie negocjuje główną rolę w najnowszej odsłonie Predatora, która ma nosić tytuł Badlands. Wydaje się jednak to tylko kwestią czasu, jak aktorka podpisze kontrakt, bo jak się okazuje jest fanką serii. Reżyser filmu Dan Trachtenberg, do głównej postaci chciał zatrudnić bardziej znane nazwisko. Zaproponował, więc Fanning tą rolę, a ta zgodziła się ją przyjąć. Aktorka wystąpiła m.in. w Deszczowym dniu w Nowy Jorku, Czarownicy, Na pokuszenie czy Neon Demon. W szczególności może być dumna z występu w serialu Wielka, który przyniósł jej wiele nominacji do prestiżowych nagród takich jak Złote Globy czy Emmy. 

Co wiadomo o Badlands z serii Predator? 

Na ten moment fabuła filmu nie została ujawniona. Wiadomo, że nie będzie on powiązany z ostatnim filmem z serii czyli Predator: Prey. Nie jest pewnym czy film trafi do dystrybucji kinowej czy wyląduje od razu na streamingu tak jak w przypadku Prey. Ostatni Predator okazał się być hitem Hulu i Disney+. Film bił rekordy oglądalności obydwóch platform. Został również pozytywnie przyjęty przez widzów jak i krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes osiągnął bardzo wysokie wyniki świeżości na poziomie 74% i 94%. Produkcja uzyskała również sześć nominacji do nagrody Emmy z czego jedną udało się zdobyć. 

Jak widać prace nad filmem idą powoli do przodu odkąd w lutym studio 20th Century ogłosiło, że przygotowuje kolejny film o Predatorze. Badlands ma już swoją główną gwiazdę, a zdjęcia mają ruszyć już na jesień tego roku. Za scenariusz odpowiedzialni będą Dan Trachtenberg i Patrick Aison. Panowie współpracowali ze sobą już przy Predatorze: Prey.

Więcej informacji na Movies Room:

O czym opowiadał Predator: Prey?

Akcja filmu rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.

Źródło: hollywoodreporter.com/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Na pokuszenie

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!
Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.