Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Glenn Close, Josh O'Connor i inni na planie nowej odsłony Na noże. Będzie pogrzeb

Autor: Kacper Domański
13 czerwca 2024
Glenn Close, Josh O'Connor i inni na planie nowej odsłony Na noże. Będzie pogrzeb

Internet obiegły nowe zdjęcia z planu filmu Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery. Znajdują się na nich gwiazdy nadchodzącego obrazu Gelnn Close oraz Josh O'Connor.

Choć na chwilę obecną nie znamy szczegółów dotyczących fabuły filmu, sam tytuł oraz zdjęcia z planu Na noże 3 sugerują, że będziemy mieli do czynienia z kolejnym morderstwem, a część akcji odbędzie się na cmentarzu. Możliwe, że ujrzymy również scenę pogrzebu postaci, przez której śmierć zrodziła się kolejna zagadka do rozwiązania przez Benoita Blanca (Daniel Craig).

Glenn Close w żałobie, a Josh O'Connor jako ksiądz

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

O czym opowiadało Na noże? 

Nestor rodu, popularny pisarz Harlan Thrombey, zostaje znaleziony martwy na terenie swojej posiadłości. Chociaż miał liczną rodzinę, u jego boku zazwyczaj czuwała tylko pielęgniarka, a zarazem oddana przyjaciółka Marta. Kiedy dzieci i wnuczęta dowiadują się o śmierci, zjeżdżają się do domu w oczekiwaniu na odczytanie testamentu. Wiedzą tylko, że niedawno staruszek zmienił swoją ostatnią wolę oraz że pod koniec życia odbył poważną i zazwyczaj nieprzyjemną rozmowę z każdym ze swoich dzieci. Okazuje się więc, że wszyscy obecni mogli mieć motyw, każdemu w pewnym sensie opłacało się wyeliminować nieprzewidywalnego ojca. Na miejscu pojawiają się detektywi i osobliwy konsultant Benoit Blanc, którzy powolutku, metodycznie rozwiązują poszczególne wątki zawiłej intrygi. 

O czym opowiadało Glass Onion: Film z serii Na noże? 

Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw Benoit Blanc, trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey. 

Źródło: X (@FilmUpdates) / Ilustracja wprowadzenia: kolaż (kadr z filmu Żona; kadr z serialu The Crown)

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.