Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Domek na prerii wraca! Netflix pokazuje zwiastun nowej wersji kultowej historii

Autor: Mikołaj Lipkowski
14 kwietnia 2026
Domek na prerii wraca! Netflix pokazuje zwiastun nowej wersji kultowej historii

Nowe życie, wielkie marzenia i walka o przetrwanie. Netflix sięga po klasykę i zapowiada emocjonalną opowieść o rodzinie Ingallsów. Pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącego rebootu!

Zostawili za sobą wszystko, co znali, by zacząć od nowa na bezkresnej prerii. Netflix zaprezentował zwiastun serialu Domek na prerii, opartego na kultowej serii książek Laury Ingalls Wilder. Tym razem postawiono na emocje, rozmach i ponadczasową historię o poszukiwaniu domu. Jeśli zwiastun jest zapowiedzią całości, serial może okazać się jedną z ciekawszych premier tego roku. 

Domek na prerii w nowej odsłonie 

Serial opowie o losach rodziny Ingallsów, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w surowej rzeczywistości amerykańskiego pogranicza. To historia nie tylko o przetrwaniu, ale też o budowaniu domu, relacjach i sile rodzinnych więzi. Twórcy stawiają na bardziej realistyczne i emocjonalne podejście do znanego materiału, pokazując zarówno trudności życia na Dzikim Zachodzie, jak i momenty nadziei. Nowy Domek na prerii ma być czymś więcej niż tylko odświeżeniem klasyki. Produkcja łączy w sobie dramat rodzinny z epicką opowieścią o początkach amerykańskiego Zachodu, ukazując ludzi, którzy kształtowali tamte czasy. Premiera została zaplanowana na 9 lipca.

Więcej o serialach na Movies Room:

Domek na prerii - oficjalny opis serialu

Pełen nadziei dramat rodzinny, epicka opowieść o przetrwaniu i geneza Dzikiego Zachodu w jednym. Ta nowa adaptacja kultowego, autobiograficznego cyklu książek Domek na prerii Laury Ingalls Wilder przedstawia zmagania i triumfy osób, które kształtowały amerykańskie pogranicze.


Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.