Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Yahya Abdul-Mateen ll w nowej produkcji Netflixa! Nadchodzi Man On Fire

Autor: Mikołaj Lipkowski
11 czerwca 2024
Yahya Abdul-Mateen ll w nowej produkcji Netflixa! Nadchodzi Man On Fire

Yahya Abdul-Mateen ll, którego dobrze kojarzymy chociażby z Watchmen, wystąpi w nowym serialu Netflixa pod tytułem Man on Fire. Co więcej, będzie producentem wykonawczym, a serial wyreżyseruje Steven Caple Jr. 

Reżyser Creed II wypuści teraz nowy serial dla Netflixa, a towarzyszyć w roli producenta wykonawczego, będzie mu Yahya Abdul-Mateen ll, który w tymże serialu zagra również główną rolę. Będzie to kolejna adaptacja powieści A.J. Quinnella o tym samym tytule. Pierwszą mogliśmy oglądać w 2004 roku z Denzelem Washingtonem w roli głównej.

Man on Fire nadchodzi! 

Abdul-Mateen II zagra Johna Creasy'ego, niegdyś dobrze funkcjonującego i wykwalifikowanego najemnika sił specjalnych, znanego z przetrwania nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Creasy'ego dręczy teraz intensywne PTSD. Brzmi trochę jak Rambo, czyż nie? Zdeterminowany, by pokonać swoje osobiste demony, wyrusza na ścieżkę odkupienia. Zanim zdoła przystosować się do tego nowego życia, znów znajduje się w tarapatach, walcząc ciężej niż kiedykolwiek.

Więcej o filmach i serialach Netflixa przeczytasz w Movies Room:

O czym jest oryginalna książka? 

Głównym bohaterem jest John Creasy, były najemnik i zabójca, który przeżywa kryzys osobowości i topi swoje smutki w alkoholu. Creasy, wynajęty jako ochroniarz dla dziewięcioletniej dziewczynki o imieniu Pita Ramos, nawiązuje z nią niespodziewanie głęboką więź. Kiedy Pita zostaje porwana przez brutalny gang przestępczy, Creasy wyrusza na misję zemsty. Jego celem jest odnalezienie i ukaranie wszystkich odpowiedzialnych za jej porwanie. Podczas tej morderczej odysei Creasy powoli odzyskuje sens życia, a jego determinacja i umiejętności bojowe stają się coraz bardziej widoczne. Książka ukazuje intensywne emocje, mroczny świat przestępczy oraz wewnętrzną przemianę bohatera, który odnajduje nowy cel w życiu poprzez swoją misję zemsty.


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.