Konkurs! Wygraj film „Róża” na DVD!

Wspólnie z Monolith films zapraszamy Was do udziału w prostym konkursie!

Do wygrania 6 filmów „Róża” na DVD!

 

Co należy zrobić żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: Jaka jest Twoim zdaniem najlepsza rola Marcina Dorocińskiego? Krótko uzasadnij odpowiedź.

2. Odpowiedź wyślij na adres konkurs@moviesroom.pl z tytułem SPRAWIEDLIWY.

Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do 27. lutego 2016. godzina 23:59. Autorów najlepszych odpowiedzi według naszej redakcji nagrodzimy płytami DVD. Wyniki konkursu ogłosimy na naszej stronie w niedzielę 28. lutego 2016. Zapraszamy do zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=LVQVUuTuhd0

Hanna przyjeżdża do Polski, by odbyć podróż śladami swej przeszłości. Wyjechała stąd jako dziewczynka ocalona z wojennej zawieruchy, a wraca jako piękna, silna kobieta. Pamięta ludzi, którzy jej pomogli i miejsca, w których przeżyła dramatyczne dzieciństwo. Nie potrafi jednak pogodzić się z przeszłością. Ta podróż będzie dla niej powrotem do najtrudniejszych, ale i najważniejszych dni jej życia. Do prawdy o ludziach, którzy zaryzykowali wszystkim, by pomóc ukryć ją przed złem tego świata. I do Pajtka, miejscowego dziwaka, który stał się jej najbliższym przyjacielem. On potrafił odnaleźć radość w najgorszych chwilach i sprawić, że mała samotna dziewczynka, czuła się bezpieczna i kochana. Spotkanie z nim po latach, może być dla Hanny nowym początkiem. 

Premiera wyłącznie w kinach studyjnych 19 lutego.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?