Konkurs: Wygraj telefon ASUS ZenFone 3 Max, powerbanki i gadżety z Power Rangers!

To się nazywa huczne powitanie wiosny! Razem z firmą ASUS Polska i Monolith films zapraszamy do udziału w fantastycznym konkursie z okazji premiery filmu Power Rangers! 

https://www.youtube.com/watch?v=AU4V-U-Qwng


DO WYGRANIA: 

MIEJSCE I:

ASUS ZenFone 3 Max, smartfon z funkcją powerbanku

MIEJSCE II, MIEJSCE III: 

Powerbank ZenPower 10050

konkurs asus

WYRÓŻNIENIE I, II, III, IV: 

Plecak Power Rangers (kolory plecaków wybierane losowo)

konkurs asus2

Co należy zrobić, żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: Wizytę na planie jakiego filmu uwieczniłabyś/uwieczniłbyś zdjęciami wykonanymi smartfonem ASUS ZenFone? Krótko uzasadnij. 

2. Odpowiedź prześlij na adres: [email protected] w tytule maila wpisując: Asus

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 26 marca, do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w poniedziałek, 27 marca. Powodzenia! 

Uwaga! Odpowiedzi udzielane w komentarzach nie będą brane pod uwagę!

Na potrzeby niniejszego konkursu w Regulaminie zachodzi następująca zmiana: zwycięzcy będą proszeni o przesłanie swoich danych na adres mailowy [email protected] – zostaną one przekazane sponsorowi, odpowiedzialnemu za wysyłkę nagród.


Odkryj swoją moc!

Power Rangers opowiada historię piątki zupełnie normalnych nastolatków, którzy będą musieli pokonać własne lęki i ograniczenia, by stawić czoła swemu niesamowitemu przeznaczeniu. Pewnego razu główni bohaterowie dowiadują się, że nie tylko małe miasteczko Angel Grove, w którym mieszkają, ale także cały świat, jaki znają, znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie – może zostać już niedługo całkowicie zniszczony przez wrogo nastawionych kosmicznych najeźdźców. Piątka bohaterów odkrywa w sobie jednak zdolności, które mogą im pozwolić uratować planetę. Zanim do tego dojdzie, muszą najpierw sprostać swoim codziennym problemom i stać się lojalną wobec siebie drużyną. Film w kinach od 24 Marca!


Sponsorem nagród w konkursie jest firma:  

Znalezione obrazy dla zapytania asus

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE KONKURSY!

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?