Advertisement

Konkurs/Wyniki: Wygraj Prezent Marzeń i kody do serwisu Cineman.pl!

NAGRODY TRAFIAJĄ DO: 

MIEJSCE 1: 

Aneta Pilch 

MIEJSCE 2, 3: 

Roksana Sojka

Eugeniusz Zając 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki poprzez wiadomość mailową na adres: konkurs@moviesroom.pl.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Cineman.pl to ponad 1000 filmów dostępnych online „na żądanie”, które można obejrzeć na www.cineman.pl i Samsung Smart TV. Wśród nich znajdują się nowości prosto z kina, najlepsze produkcje polskie i zagraniczne. Baza filmów każdego tygodnia jest wzbogacana o kolejne premiery w jakości HD. Teraz w ofercie wielkie światowe hity i nagradzane produkcje w cenie już od 3,50 zł.


Ekranizacja pierwszej powieści z bestsellerowego cyklu,sprzedanego na całym świecie w 25 milinach egzemplarzy.

Michael Keaton, gwiazdor BIRDMANA i SPOTLIGHT w nowym filmie reżysera kultowego HOMELAND.

Jason Bourne może już odejść na emeryturę.

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA, Stan Hurley (Michael Keaton), wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie, jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca, Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu, grupa terrorystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Taką osobę może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE KONKURSY!

Ilustracja wprowadzenia i pełnego tekstu: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?