Konkurs/Wyniki: Wygraj film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara na DVD!

NAGRODY TRAFIAJĄ DO: 

Julia Sikorska 

Kinga Kulig 

Michał Jania 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki poprzez wiadomość mailową na adres: konkurs@moviesroom.pl.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Kapitan Jack Sparrow, najpopularniejszy pirat w dziejach kina, powraca w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Superprodukcja, w której główne role grają Johnny Depp, Javier Bardem, Orlando Bloom oraz Geoffrey Rush zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ oraz DVD w ofercie Galapagos Films już 27 września.

Disney i producent Jerry Bruckheimer prezentują kolejną porywającą opowieść z serii Piraci z Karaibów. Wyrusz w rejs z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) i staw czoła upiornym marynarzom pod wodzą przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), który w czasie ucieczki z Diabelskiego Trójkąta poprzysiągł zemstę na Jacku i wszystkich piratach na morzu. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara to epicka produkcja pełna humoru, napięcia i niesamowitych efektów specjalnych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE KONKURSY!

Ilustracja wprowadzenia i pełnego tekstu: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?