Konkurs/Wyniki: Wygraj gadżety z serialu Śledczy do Pary z okazji premiery 1. sezonu!

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Magdalena Witkowska 

Anna Chudoba

Katarzyna Lesińska 

Mariusz Koswoski

Marek Wasiński

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki poprzez wiadomość mailową na adres: konkurs@moviesroom.pl.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


preview

W serialu Śledczy do pary oprócz dużej dawki kryminału nie zabraknie wątków miłosnych i elementów komediowych. W pierwszym odcinku para próbuje dowiedzieć się, dlaczego ktoś sabotuje karierę podopiecznego Matta. Potem oboje zbadają sprawę rzekomego morderstwa znanego szefa kuchni, wyruszą na poszukiwanie konia wyścigowego wartego miliony i udadzą się na Wyspy Torontońskie w nadziei na wytropienie podpalacza i mordercy. Czy ich misja zakończy się powodzeniem?

Oprócz Jasona Priestleya i Cindy Sampson w obsadzie znaleźli się Barry Flatman (Fargo, Defiance), Jordyn Negri (Magazyn 13Dino Dan), Clé Bennett (Nowe glinyŚwiat według Barneya) i Ennis Esmer (The Listener: Słyszący myśli). W serialu nie zabraknie również różnych osobistości ze świata rozrywki, jak chociażby Daniela Negreanu – posiadacza sześciu bransolet World Series of Poker oraz dwóch tytułów Mistrza World Poker Tour, producenta muzycznego i rapera Kardinala Offishalla, legendy kanadyjskiego hokeja na lodzie, Douga Gilmoura, który pojawi się już w pierwszym odcinku serialu i wielu innych.

Podwójne odcinki serialu Śledczy do pary już od poniedziałku 5 marca o 21:00 na kanale 13 Ulica.

13 ulica.png

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?