Advertisement
Advertisement

Konkurs: Wygraj oryginalne ubrania Marvela i bilety na premierę Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów!

Razem z UrbanCity zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania:

2 x dowolna rzecz z kolekcji Marvel na UrbanCity

3 x podwójne wejściówki na premierę filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów 6 maja w warszawskich Złotych Tarasach

marvel konkurs ciuchy

Współpracując z marką Marvel UrbanCity stworzyło streetwearową kolekcję odzieżową adresowaną dla bardziej wymagającego klienta.

Kolekcja marki Marvel została przygotowana w Polsce przez topowych projektantów z ogromną dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu najlepszych technik i metod produkcji. Projektanci użyli elementów charakterystycznych dla obu światów – streetwearowego i komiksowego – skomponowali je w taki sposób, aby pasowały do panujących obecnie trendów.

Aktualnie dostępne w sklepie produkty skupiają się przede wszystkim na postaciach, które zobaczymy w filmie Kapitan Ameryka: wojna bohaterów – Iron Man, Kapitan Ameryka czy po raz pierwszy przedstawiona w filmie Czarna Pantera. Kolekcja marki Marvel w UrbanCity będzie stale rozszerzana – do sprzedaży trafią także produkty z innymi bohaterami np. Spider-Manem, Venomem oraz pozostałymi postaciami z Uniwersum Marvela.

UrbanCity jest także oficjalnym polskim partnerem promocyjnym filmu Kapitan Ameryka: wojna bohaterów, który wejdzie do polskich kin już 6 maja. Sklep promuje film organizując m.in. specjalny pokaz premierowy w Warszawie, rozdając naklejki, gadżety i plakaty filmowe do każdego z zamówień w sklepie, organizując także konkursy na Facebooku i Instagramie.

Kliknij i sprawdź kolekcję Marvel na Urban City!


Co należy zrobić, żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na kluczowe dla filmu pytanie: Po czyjej stronie jesteś? Iron Mana czy Kapitana Ameryki? Krótko uzasadnij. 

2. Odpowiedź prześlij na adres: konkurs@moviesroom.pl w tytule maila wpisując: Wojna Bohaterów 

3. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do środy, 4 maja 2016, do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy wejściówkami i ubraniami. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w czwartek, 5 maja

https://www.youtube.com/watch?v=os51Php6UTM&index=1&list=PLXwnwPvkjDAZrn1W88urukxviNg8X-00b

Zobacz również: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – recenzja przedpremierowa! Prosto z europejskiej premiery w Londynie!

W filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego Avengers: Czas Ultrona, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?