Konkurs: Kto jest najlepszym Jokerem? Wygraj grę Pojedynek Superbohaterów DC!

Z okazji premiery pierwszego odcinka podcastu Movies Room przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym wygrać możecie nową grę karcianą Pojedynek superbohaterów DC od wydawnictwa Egmont!


Do wygrania:

3x gra Pojedynek superbohaterów DC

Co zrobić aby wygrać?

Odpowiedz na pytanie: Kto był najlepszym Jokerem? Krótko uzasadnij. 
(Pytanie dotyczy aktorów wcielających się bądź podkładających głos Jokera w filmach, serialach, animacjach i grach)

Odpowiedzi udziel w komentarzu na YouTubie pod powyższym filmem. Na odpowiedzi macie czas do czwartku 17.10.19! Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 19.10.19 w opisie powyższego filmu na YouTubie.  Subskrybujcie nasz kanał i wybierzcie najlepszego Jokera!


Wciel się w ulubionego superbohatera DC Comics – Batmana, Wonder Woman, Flasha i innych. Zdobądź potężne supermoce, mega sprzęt i lojalnych sprzymierzeńców. A może wolisz wykorzystać łotrów, by zaatakować swoich współgraczy? Wybierz swoją strategię i ruszaj po zwycięstwo!

Pojedynek Superbohaterów DC to gra karciana z uniwersum DC Comics oparta na popularnym mechanizmie budowania talii!

W trakcie gry tworzysz swoją talię postaci. Na początku dysponujesz tylko prostymi ciosami, jednak w trakcie gry zdobywasz nowe potężniejsze karty. Karty wzajemnie na siebie oddziałują i współgrają z umiejętnościami twojej postaci. Tylko dobrze działająca i naoliwiona maszyna pozwoli ci pokonać Superłotrów i zwyciężyć grę!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magdalena Krolik pisze:

Najlepszym, najprawdziwszym i najbardziej oddającym postać Jokera jest Joaquin Phoenix. Odegrał swoją role na najwyższym/szalonym poziomie wplatając w swoją postać zachowanie każdego Jokera. A najbardziej Heath’a Ledger’a.
Joaquin perfekcyjnie podszedł do tematu i co więcej nie zagrał jedynie klauna, lecz prawdziwego człowieka, który był niezrównoważony i skrzywdzony.

Najlepszym Jokerem by Heath Ledger bardzo dobrze gra swoja rolę i zostal pośmiertnie nagrodzony Osarem jego gra aktorska byla wręcz mistrzowska grał z sercem i był prawdziwie przekonujacy

JD pisze:

Joaquina Phoenix genialnie przedstawił Jokera, niemniej jednak nikt nie przebije wykreowanej postaci przez Heatha Ledgera. Improwizacje które pokazał w tym filmie słynne klaskanie rękoma kiedy Gordon został komisarzem było genialnym pomysłem zmarłego aktora. Moim skromnym zdaniem Heath Ledger był najlepszym Jokerem.

Mirella pisze:

Heath Ledger to jak do tej pory najlepszy Joker w historii według mnie!
Aktor w swojej interpretacji skręcił mocniej w stronę nihilistyczną, przedstawiając Jokera jako człowieka-potwora pozbawionego wszelkiej empatii i rozmiłowanego w anarchii.
Już same fragmenty filmu, opublikowane na długo przed premierą, sprawiały, że widzowie z całego świata przebierali z niecierpliwości nogami. Bohater Ledgera był zły do szpiku kości, teatralny, a jednak prawdziwy. To, co udało mu się stworzyć, zgodnie nazywano ewenementem, rolą, która z miejsca zapisuje się w historii kina.

taktycznywojtek pisze:

Najepszym Jokerem był Jared Leto, najbardziej charyzmatyczny, rozumiejący postać i fizycznie przypominający jokera znanego z sagi DC!

Tomasz pisze:

Najlepszym Jokerem według mnie był John Joseph „Jack” Nicholson – ta wredna gęba najbardziej mi pasuje do charakteru tej postaci 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?