Wyniki: Wygraj bluzy z okazji premiery serialu Yellowstone!

Z okazji premiery serialu Yellowstone wraz z Paramount Channel Polska przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

5x bluza z motywem z serialu Yellowstone


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Tomasz Suchacki

Agata Kliś

Filip Bułkowski

Adrian Domaniewski

Michał Kasper

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Serial Yellowstone opowiada historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona, w którego wciela się Kevin Costner. Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John Dutton zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce’ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable).

Dobrze przyjęty przez krytyków serial dramatyczny Yellowstone został wyprodukowany przez Paramount Network i 101 Studios. W roli głównej wystąpił Kevin Costner, zdobywca nagród Oscara® i Emmy® oraz Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Danny Huston i Gil Birmingham. Scenariusz do Yellowstone napisał nominowany do Oscara® Taylor Sheridan (twórca Wind River. Na przeklętej ziemiAż do piekła Sicario) wraz z Johnem Linsonem (twórcą Sons of Anarchy). Producentami wykonawczymi Yellowstone są John Linson, Art Linson, Taylor Sheridan, Kevin Costner oraz David C. Glasser.

Oglądaj Yellowstone – tylko w Paramount Channel

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?