Konkurs/Wyniki: Wygraj bransoletkę ByDziubeka i film Nowe oblicze Greya na DVD!

Wszystkich fanów filmu Nowe oblicze Greya razem z Filmostradą zapraszamy do udziału w konkursie!


DO WYGRANIA: 
5 x zestaw: bransoletka ByDziubeka + film Nowe oblicze Greya na DVD

Konkurs - Grey2

Co należy zrobić, żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona filmowa para? Krótko uzasadnij.

2. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

TWOJE ZGŁOSZENIE

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 26 czerwca do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w środę, 27 czerwca. Powodzenia!

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

keraz123 napisał(a):

Witam!
Przeglądam Państwa konkursy ale pomimo przy każdym z nich jest informacja, że na stronie pojawi się informacja o zwycięzcy nigdzie takowych wpisów nie widze…

Aleksandra0342 napisał(a):

Ja również nie widzę nigdzie informacji o zwycięzcy a czekam z niecierpliwością…

Angelika Borucka napisał(a):

Wyniki są po kliknięciu „następna strona”.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?