Wyniki: Wygraj edycje kolekcjonerską Days Gone i gadżety z gry!

Z okazji premiery gry Days Gone wraz z PlayStation Polska przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

Nagroda główna: Edycja kolekcjonerska gry Days Gone

Nagrody pocieszenia: 4x zestaw gra Days Gone + bandana i czapka z motywem z gry

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Tomasz Pieczko – Nagroda główna 

Kamila Miśków

Bartłomiej Kozielski

Krystian Binkiewicz

Kuba Krąb

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.

Zobacz również: Recenzja Days Gone


ŚWIAT CHCE CIĘ DOPAŚĆ
Wkrocz do ponurego i niebezpiecznego świata, który został zniszczony przez śmiercionośną pandemię, jako włóczęga i łowca nagród Deacon St. John.

days gone

Zaryzykuj jazdę po zniszczonych drogach na swoim wiernym motocyklu włóczęgi i staw czoła hordom bezmyślnych świrusów, a także równie przerażających ludzi. Nieprzewidywalna pogoda i zmienne pory dnia mogą sprawić sporą niespodziankę… gdyż niemal wszystko chce cię zabić.

  • Otwarty świat dla twardzieli: eksploruj olbrzymie, realistyczne i niebezpieczne rejony północno-zachodniej Ameryki
  • Brutalna walka w otwartym świecie: opracowuj strategie, twórz bronie i pułapki i ulepszaj motocykl.
  • Wciągająca historia: przetrwaj w bezlitosnej dziczy, szukając powodu, dla którego warto dalej żyć pomimo olbrzymiej, osobistej straty.

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones.

Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to… niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

Days Gone już w sklepach!

Ilustracja główna: Lethargik 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adam Tarmanowski pisze:

Czy moja praca do was dotarła?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?