Wyniki: Wygraj film Arktyka na DVD!

Wraz z Galapagos Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

3x film na DVD Arktyka

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Mateusz Domagała

Aneta Górecka

Magda Paciorek

 

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem (Mads Mikkelsen). Samotny podróżnik wyciąga ze zrujnowanej maszyny wszystko co może być potrzebne i rusza przed siebie, ale mimo swoich najlepszych starań, jałowy krajobraz oferuje niewielką nadzieję na ratunek. W minimalistycznej i lodowatej scenerii Arktyki obserwujemy całkowitą obojętność dzikiej natury wobec człowieka i wolę niezłomnego ludzkiego ducha, by przetrwać mimo wszystko.

Główną rolę w tej trzymającej w napięciu historii zagrał jeden z najbardziej utalentowanych i cenionych duńskich aktorów, zdobywca Złotej Palmy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes – Mads Mikkelsen. Aktor po raz kolejny udowodnił, że potrafi stworzyć wiarygodną postać, nawet w tak surowym i przejmującym thrillerze. Światowa premiera filmu Arktyka odbyła się 10 maja 2018 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie obraz Joego Penny był pokazywany w konkursie głównym. Film został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i widzów, którzy nagrodzili go 10-minutową owacją na stojąco.

Źródło: Galapagos Films

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?