Advertisement

Wyniki: Wygraj film Avengers: Koniec gry na DVD!

Wraz z Galapagos Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

2x Avengers: Koniec gry na DVD!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Małgorzata Drapała

Emilia Przygoda

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.

Avengers

kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Źródło: Galapagos Films/fot. kadr z filmu

Dziennikarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?