Advertisement
Advertisement

WYNIKI: Wygraj grę Death Stranding na PC!

Mamy dla was ciekawy konkurs, w którym można wykazać się dogłębną znajomością filmów i gier komputerowych. Zasady są proste, choć konkurs wcale nie wydaje się taki banalny.

Co można wygrać?

Nagroda jest tylko jedna i jest nią nowiutka gra na pecety autorstwa Hideo Kojimy – Death Stranding. Gra (klucz) zostanie przekazana zwycięzcy po ogłoszeniu wyników mailowo.


NAGRODA TRAFIA DO:

JAN BRZOZOWSKI (Ponad 280 wymienionych tytułów!!!)


Co trzeba było zrobić?

Zadania są dwa i nie da się wykonać drugiego bez pierwszego.

  1. Sponsorem konkursu jest firma Palit i pierwsze zadanie jest związane z tą firmą. Trzeba odgadnąć jakie zwierzę jest maskotką Palita. Przy czym jeżeli traficie na informację/grafikę przedstawiającą robota to z góry informujemy, że nie chodzi tu o robota tylko o jego organiczną część.
  2. Głównym zadaniem konkursowym jest wymienienie jak największej liczby tytułów gier komputerowych lub filmów (mogą być same filmy lub same gry – to nie ma znaczenia), w których można spotkać zwierzę z punktu 1. Przy czym w danym filmie lub grze nie może ono być po prostu częścią tła. Musi odgrywać jakąś rolę – nawet czwartoplanową lub epizodyczną. Jednak nie może wyłącznie pojawiać się przez chwilę w tle. Aby tytuł gry/filmu był zaliczony jako poprawna odpowiedź w wypadkach nieoczywistych trzeba krótko wyjaśnić/opisać gdzie pojawia się poszukiwane zwierzę. Wszystkie tytuły gier muszą być wysłane w jednej odpowiedzi.
Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Na odpowiedzi czekamy do końca września! Wyniki zostaną ogłoszone w tej publikacji 2 października 2020r. Życzymy owocnych łowów!

Sponsorem nagrody jest producent najlepszych kart graficznych – firma Palit

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Simsonekl pisze:

Crazy Frog Racer 1/2
LoL (posiada wlasny lore)
Fable (trailer)
Dark souls(boss w grze)
Limbo(jeden z przeciwników)
The wolf amoung us(własna historia bohatera )
Amazing frog? ( To jest o żabach)
Disney the pricess and the frog
Trove( mozna zabic)
Wawa united

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?