KONKURS: Wygraj grę Monstrum na Xboxa One!

Wraz z Galaktus zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

3x Monstrum w wersji cyfrowej na Xbox One!


Co należy zrobić, aby wygrać?

Odpowiedz na pytanie: Który growy horror ostatnich lat zrobił na Tobie największe wrażenie?

Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 26 maja do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w środę 27 maja. Powodzenia!


W Monstrum gracze muszą wydostać się z rozbitego statku towarowego i przy okazji umknąć z życiem przerażającej istocie, która wydostała się podczas katastrofy. Układ pomieszczeń podczas rozgrywki jest proceduralnie generowany, więc każde podejście do gry dostarczy odbiorcy zupełnie nowych wrażeń. Każda wizyta na statku zmrozi krew w żyłach – inteligentna bestia aktywnie szuka swoich przyszłych ofiar na pokładzie. Nigdy nie można czuć się bezpiecznym. Każdy z trzech dostępnych Monstrów zachowuje się unikatowo – obserwuj poczynania potwora, dostosuj się do sytuacji i przewiduj kolejne kroki. Użyj sprytu i skorzystaj z różnorodnych przedmiotów znajdujących się na statku, aby oszukać polującą istotę lub uzyskać dostęp do nowych miejsc.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?