Wyniki: Wygraj kocie nagrody z okazji premiery Sekretnego świata kotów!

Wraz z Monolith Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym – kocim konkursie!


DO WYGRANIA:

5x zestaw kocich gadżetów!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Weronika Korasiewicz

Tomasz Szkudlarek

Adam Ozdowy

Miłka Anielska

Ewelina Tusz

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Sekretny świat kotów” pozwoli Wam w iście mruczącym nastroju wkroczyć w 2019 rok, premiera już 4 stycznia!

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację!

Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie – MIAUKOCJI, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to MIAUKOCJA… to się dopiero okaże.


Sponsorem nagród jest firma:

COMFY to doskonałej jakości akcesoria dla zwierząt domowych – psów, kotów, królików i gryzoni. Produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą eksploatację. Powstają zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa. Są komfortowe w użytkowaniu i przyjazne dla zwierzaków oraz ich właścicieli. 
W ofercie COMFY znajdują się m.in. legowiska, transportery, drapaki, klatki dla gryzoni, przysmaki, zabawki i gryzaki, żwirki, akcesoria higieniczne i wiele innych.
Produkty są dostępne w dobrych sklepach zoologicznych.

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ula pisze:

Najbardziej mi się podoba Shrek a czymże by był Shrek bez uroczego kociaka Puszka Okruszka. Mimo przeciwności losu, fizycznych ograniczeń, mikroskopijnych rozmiarów osiąga swój wzór doskonałości staje się wyśmienitym szermierzem, potrafi wystawać to co ma w 100% na przykład opanowując do perfekcji oczy w których możne zakochać się cały świat.
Z pozoru nie miał dużych perspektyw ale rozwinął je do perfekcji.
Myśląc o kocie widzę jego wyprostowano sylwetkę, jego eleganckie buty, dostojny kapelusz–którego tak szarmancko zdejmuję, szabelkę-symbol jego doskonałych umiejętności. To prawda że nie szata zdobi człowieka, ale ona jest komunikatem dla innych jak mają go odbierać jako dżentelmena, szabelka- jako człowieka odważnego, sprawia i że jemu samemu jest łatwiej przyjąć wyznaczonego przez strój role. Warto zaznaczyć ze sama wyprostowana ciała dodaje wewnętrzny siły, by żyć z piersią do przodu.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?