Wyniki: Wygraj koszulkę i Sicario na DVD z okazji premiery Smak zemsty. Peppermint!

Z okazji premiery filmu Smak zemsty. Peppermint wszystkich tych, którzy kochają szalone przygody, razem z Monolith Films zapraszamy do udziału w konkursie!


Do wygrania:

4x zestaw: film Sicario na DVD i koszulka 

Sicario

NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Adrianna Malec

Gardir

Michał Andrzejewski

Ola Kamińska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@moviesroom.pl.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.

Omawiany thriller zemsty wyreżyserował Pierre Morel. W jego obsadzie znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Garner, John Ortiz, John Gallagher, Jr., Method Man, Richard Cabral i Tyson Ritter. Warto tutaj dodać, że scenariusz napisał Chad St. John.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przemek pisze:

Film Punisher Z John Travolta. Uwielbiam ten film i mogę oglądać go bez końca. jak punisher mści się za zabicie rodziny i ze szczegółami rozwala Johna Travolte i jego rodzinę niszcząc jego pieniądze i rodzinę.

Przemysław Sowa pisze:

Film Punisher Z John Travolta. Uwielbiam ten film i mogę oglądać go bez końca. jak punisher mści się za zabicie rodziny i ze szczegółami rozwala Johna Travolte i jego rodzinę niszcząc jego pieniądze i rodzinę.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?