Advertisement
Advertisement

WYNIKI: Wygraj kubek termiczny z serialu ZNAKI od AXN!

Z okazji finału 2 sezonu serialu ZNAKI wraz z telewizją AXN zapraszamy Was do udziału w konkursie!


DO WYGRANIA:

4x Kubek termiczny z motywem z serialu ZNAKI!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Iwo Iżycki

Małgorzata Styczeń

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Serial to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Serial wyreżyserowali Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Monika Filipowicz (PrzyjaciółkiLinia życia). Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają Wojciech Miłoszewski (ProkuratorWataha), Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Katarzyna Berenika Miszczuk (seria powieści Kwiat paproci) i Marzena Podgórska (Licencja na wychowanieNa sygnale).

FINAŁ 2 SEZONU JUŻ 26 MAJA O GODZINIE 22:00! OD 3 CZERWCA W KAŻDĄ ŚRODĘ POWTÓRKI SERIALU!

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?