Advertisement
Advertisement

Wyniki: Wygraj ochronę swojego telefonu z okazji premiery filmu Małgosia i Jaś!

Z okazji premiery nowego horroru Małgosia i Jaś wraz z Monolith Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

3x Voucher o wartości 120 zł do MyScreen PROTECTOR

MyScreen PROTECTOR to uznana już na całym świecie marka rozwiązań ochronnych dla urządzeń mobilnych. Dzięki szerokiej ofercie produktowej na bieżąco dostosowywanej do najnowszych modeli smartfonów i tabletów marka pozyskuje kolejnych klientów, którzy powierzają jej bezpieczeństwo swoich urządzeń. Produkty MyScreen PROTECTOR są rozwijane i wytwarzane w Polsce z wykorzystaniem własnych technologii produkcji i aplikacji.

Więcej na https://www.myscreenprotector.com/pl/


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Adrian Kownacki

Marta Admus

Michał Gołąbski

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Przerażający jak „DZIEDZICTWO: HEREDITARY” i widowiskowy jak „LABIRYNT FAUNA”.

Dawno, dawno temu w odległej baśniowej krainie… nic nie przypomina bajki. Wszechobecny głód i brak pracy, zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?