Advertisement
Advertisement

Konkurs: Wygraj plakaty filmowe złotej ery Hollywood!

Wraz z telewizją AXN zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!


DO WYGRANIA:

2x komplet poniższych plakatów:

 

 

Co należy zrobić, aby wygrać?

  1. Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony film Quentina Tarantino? Krótko uzasadnij.
  2. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

 

Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

 

Na odpowiedzi czekamy do środy, 14 sierpnia do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w czwartek, 15 sierpnia. Powodzenia!


Z okazji premiery filmu Pewnego razu… w Hollywood widzowie kanałów AXN będą mogli zobaczyć cykl zatytułowany „Pewnego razu… w Hollywood i Quentin Tarantino prezentują: Roztańczone Lata Sześćdziesiąte”, kolekcję dziewięciu klasyków kina lat 60. z biblioteki Columbia Pictures, które Tarantino wskazał jako inspirację dla swojej najnowszej produkcji. Filmy będzie można oglądać od 3 sierpnia.

Każdemu filmowi towarzyszyć będą specjalne rozmowy, które przeprowadziła z Tarantino znawczyni kina i historyk, Kim Morgan. Widzowie będą mogli zobaczyć też sceny z filmu Pewnego razu… w Hollywood.

 

W czwartek na AXN SPIN:
19:00    The Wrecking Crew
21:15    Bob i Carol i Ted i Alice
23:25    Obrońcy Arizony
01:30    Rewolwerowiec

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?