Wyniki: Wygraj wyjątkowe zestawy LEGO Ninjago!

Wraz z LEGO zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie dla fanów Ninjago!

DO WYGRANIA:

Nagroda główna: Zestaw Lego Ninjago – Perła Lądu, 70677 

Nagrody pocieszenia:

3x zestaw Lego Ninjago Potęga Spinjitzu!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Adam Górecki – nagroda główna

Filip Trochimczuk

Michał Bielecki

Paulina Wilczek

Gratulujemy! Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Poznaj potęgę Spinjitzu!

Dołącz do figurek ninja NINJAGO Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole’a FS na pokładzie ich imponującego, opancerzonego centrum dowodzenia na kołach — Perły Lądu! Pokieruj wozem ninja po piaskach Pustyni Zagłady i zobacz, jak obracają się szurikeny. Stań do walki z Aspheerą i płomiennymi żmijami, strzelając z armaty oraz sprężynowego działka. Odczep lotnię i użyj znajdujących się na niej miotaczy klocków. Na koniec chwyć broń i wyjedź z Perły Lądu na quadzie.

Musisz pokonać Aspheerę i odebrać jej potężny zwój Zakazanego Spinjitzu! Zabawkowa Perła Lądu to dwa dodatkowe pojazdy LEGO NINJAGO! Dzieciom spodoba się budowanie wszechstronnego wozu z zestawu LEGO NINJAGO 70677 Perła Lądu i odgrywanie walk między figurkami ninja a płomiennymi żmijami wężowej królowej Aspheery. Ruchoma siedziba ninja wyposażona jest w funkcję kierowania, dwa ostrza w kształcie szurikenów, obracającą się i strzelającą armatę oraz wysuwane sprężynowe działko.

Do szczegółowego wnętrza pojazdu można się łatwo dostać, co inspiruje do kreatywnej zabawy. Jeszcze więcej emocji zapewni odczepiana lotnia z kokpitem dla dwóch minifigurek, miotaczami klocków i rozkładanymi dopalaczami, a także quad z miejscem na minifigurkę. Młodym ninja spodoba się odtwarzanie na nowo scen z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz odgrywanie własnych historii z udziałem dziewięciu minifigurek LEGO NINJAGO z mnóstwem ciekawego uzbrojenia i akcesoriów, w tym nowym spinnerem ninja (nowość na czerwiec 2019 r.).

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szajcow pisze:

COLE ponieważ podoba mi się jego moc i dlatego ,bo jest silny i mocny.

Szajcow pisze:

Loyd ponieważ podoba mi się jego moc i jest poteżny.

Kajetan pisze:

Moim ulubionym ninja jest Loyd, poniewaz jego przemiana w złotego ninja powoduje, że jego siła wzrasta, a ja chciałbym mieć tyle siły co on, dlatego chodzę na karate i chciałbym zdobyć zielony pas. Byłbym wtedy zielonym karate Loydem.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?