WYNIKI: Wygraj zaproszenie na premierę 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron” w warszawskim kinie Helios!

Z okazji premiery 8. sezonu serialu „Gra o tron” wraz z kinem HELIOS przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

Podwójne zaproszenie na premierę 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron” w kinie Helios – Warszawa Blue City


NAGRODA TRAFIA DO:

Patryka Hintz

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


15 kwietnia na ekranach kin Helios w całej Polsce zobaczycie premierowo pierwszy odcinek 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron”. Ponadto, przy tej okazji, zaprezentowany zostanie także ostatni odcinek 7. sezonu na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

Adaptacja bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Znakomity serial HBO to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Historia osadzona w krainie gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron…

Do zobaczenia na seansach, niech Siedmiu Wam sprzyja!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?