Konkurs/Wyniki: Wygraj zestaw gadżetów z serialu Ostre przedmioty!

Wszystkich fanów serialu Ostre przedmioty razem z HBO Polska zapraszamy do udziału w konkursie!

Zobacz również: Ostre przedmioty – recenzja 1. sezonu serialu HBO z Amy Adams


DO WYGRANIA: 

6 x zestaw: książka Gillian Flynn Ostre przedmioty + bawełniana torba 

ostre przedmioty nagrody

Co należy zrobić, aby wygrać?

  1. Odpowiedz na pytanie: Kto, jeśli nie Amy Adams, mógłby wcielić się w główną rolę? Krótko uzasadnij.
  2. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.
TWOJE ZGŁOSZENIE

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 6 września do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w piątek, 7 września. Powodzenia!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Dominika Miller

Maciej Piwowarski

Zuzanna Ciesielska

Jarosław Rusinek

Daniel Ostrowski

Kamila Kurek

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@moviesroom.pl.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Dziennikarka St. Louis Chronicle, Camille Preaker (Amy Adams) zostaje wysłana do swojego rodzinnego miasteczka Wind Gap, aby przygotować materiał o dwóch zaginionych dziewczynkach, z których jedna została odnaleziona martwa. Starając się rozwiązać zagadkę, wraca wspomnieniami do przeszłości i zdaje się identyfikować z młodymi ofiarami. Zadanie, które łączy ponownie Camille z jej apodyktyczną matką Adorą, ojczymem Alanem Crellinem i przyrodnią siostrą Ammą, przywołuje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, w tym śmierć młodszej siostry Camille. Marian. Udręczonej przeszłością i szukającej ucieczki za pomocą alkoholu, Camille udaje się dołączyć do detektywa Richarda Willisa i szefa policji Vickery’ego w poszukiwaniu tropów, które mogą rzucić światło na los dwóch zaginionych dziewcząt. Nowy, ośmioodcinkowy miniserial HBO, którego scenariusz powstał na podstawie powieści autorstwa Gillian Flynn o tym samym tytule. W postać głównej bohaterki wciela się pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams (American Hustle). Obok niej występują m.in.: nominowana do Oscara Patricia Clarkson (Wizyta u April), Chris Messina (Vicky Cristina Barcelona), Eliza Scanlen oraz Matt Craven (Karmazynowy przypływ). Serial wyreżyserował zdobywca nagrody Emmy za Wielkie kłamstewka Jean-Marc Vallée, który jest także jego współtwórcą.
Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Alicja Kurek pisze:

Moim zdaniem do najnowszego serialu pt. ” „Ostre przedmioty” idealnie nadawałaby się Rachel McAdams. Myślę, że mogłaby zastąpić Amy Adams. Rachel jest pełną doświadczenia aktorką. Grała już w wielu produkcjach kryminalnych i detektywistycznych. Programy krótkometrażowe również nie są jej obce. Sprawdza się zarówno w romantycznych dramatach jak i mrożących krew w żyłach thrillerach.

Tamka pisze:

Kto jak nje Gilian Andersson slynna detektyw Scally z Archiwum x. Ta aktorka doskonale odnajdzie sie w tym temacie temacie zagadek i grozy gdzie musi byc przemyslany każdy krok i szczegol by zbadac sprawe gdzie liczy się spostrzegawczość i odpowiednia taktyka dzialania i wiedza by rozwiązać zagadkę

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?