Wyniki: Wygraj zestaw LEGO BATMAN!

Wraz z LEGO zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie, który przygotowaliśmy z okazji 80. lecia Batmana!

DO WYGRANIA:

Zestaw klocków LEGO Super Heroes, Walka z Mr. Freeze’em, 76118


NAGRODA TRAFIA DO:

Bartosz Abram

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Alarm! Mr. Freeze próbuje zamrozić MIASTO GOTHAM! Spiesz na pomoc z Batmanem i Robinem LEGO na motocyklu Batmana. Ostrzelaj skuter śnieżny Mr. Freeze’a miotaczem klocków i uważaj na jego zamrażacz. Potem podziel motocykl Batmana na dwie części, by zaskoczyć superzłoczyńcę. Zaatakuj go mieczem Robina oraz Batarangiem i miotaczem liny z hakiem Batmana. Tylko Ty możesz podgrzać atmosferę i uratować MIASTO GOTHAM przed tym zimnym draniem!

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Angelika pisze:

Joker – W komiksach od 1941 roku. Najbardziej popularny z galerii przeciwników Batmana. Nikt tak jak on nie rozrabia w Gotham City. Oszust i morderca, który na miejscu zbrodni pozostawia charakterystyczną kartę jokera. Jest całkowicie niepoczytalny, brak mu jakichkolwiek zasad moralnych. Jego pojedynki z Człowiekiem-Nietoperzem stały się już legendą. Biały wygląd twarzy i demoniczny uśmiech zainspirowany został fotografią aktora Conrada Veidta z niemego filmu „The Man Who Laughs”. Nikt tak naprawdę nie zna prawdziwej historii jego przeszłości, włącznie z nim samym (efekt jego szaleństwa). Zadebiutował publicznie jako złoczyńca, strasząc miasto Gotham zatruciem zbiorników wody pitnej oraz grożąc śmiercią wybitnym i wpływowym obywatelom miasta, za pośrednictwem telewizji. Początkowo Joker miał zginać już w pierwszym zeszycie, ale ówczesny redaktor wydawnictwa dostrzegł w tej postaci potencjał i nakazał zmienić zakończenie.

czaroksieznik pisze:

Jak powszechnie wiadomo superbohaterowie i ich przygody oceniane są przez pryzmat tego z jakimi przeciwnościami losu oraz złoczyńcami muszą się ścierać. W związku z tym nie sposób dziwić się popularności historii o Batmanie, który od 80 lat ścierał się z olbrzymią ilością przeciwników, przy czym nigdy nie były to miałkie postacie, lecz posiadały głęboki rys psychologiczny. W mojej ocenie szczególnie wyróżnia się historia przeciwnika znanego jako Dwie Twarze (Harvey Dent), który z prokuratora walczącego z mafią Gotham, na skutek okaleczenia, przechodzi metamorfozę samemu stając się jednym z najbardziej kanonicznych przeciwników Mrocznego Rycerza. Jego tragiczna historia, w połączeniu z działaniem opartym na rzucie moneta i całkowitej przypadkowości czyni go moim ulubionym przeciwnikiem Batmana.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?