Konkurs/Wyniki: Wygraj zestawy kosmetyków marki Paese i film Złe mamuśki 2 na DVD!

Z okazji zbliżających się: premiery filmu Pozycja obowiązkowa oraz Dnia Matki razem z Monolith Films zapraszamy do udziału w konkursie!


DO WYGRANIA: 

MIEJSCE 1, 2, 3:

1 x zestaw kosmetyków marki Paese: nawilżająco-pielęgnująca baza pod makijaż Hydrobase + puder bambusowy z ekstraktem z mrożonego wina

WYRÓŻNIENIA:

3 x film Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta na DVD

Co należy zrobić, żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: Jaką książkę podarowałabyś/podarowałbyś mamie z okazji Dnia Matki? Krótko uzasadnij.

2. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 29 maja do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie w środę, 30 maja. Powodzenia!

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kasia pisze:

Moja mama uwielbia czytać kryminały, więc podarowałabym jej książkę Remigiusza Mroza, bo żadnej jeszcze nie czytała 🙂

Ewelina pisze:

Swojej kochanej mamie podarowałam bym książkę Nicholasa Sparksa „Dla Ciebie Wszystko” ponieważ jest niepoprawną romantyczką i każdego obdarza ogromną ilością ciepła i miłości:) a do tego uwielbia czytać romantyczne powieści.

Patrycja pisze:

Podarowałabym mojej Mamie książkę Reginy Brett ,,Jesteś cudem”, bo to cała prawda o Niej. Sama niestety czasem o tym zapomina i chciałabym Jej pokazać, że siebie powinna obdarzać taką samą miłoscią jaką codziennie okazuje swoim dzieciom.

Mojej mamie podarowałabym książkę pt. ” Karolcia”. To książka dla dzieci w wieku szkolnym, lektura. Jak chodziłam do podstawówki razem ją czytałyśmy i obie do tej pory wspominamy tę książkę i czas z nią spędzony. Byłby to taki powrót do przeszłości. Teraz, już jako dorosła kobieta zasiadłabym z mamą przy lampce wina i oddałybyśmy się i lekturze i wspomnieniom

Natasza pisze:

Moja mama uwielbia książki Agaty Christie i serię filmową z Herculesem Poirot dlatego podarowałabym jej książkę Sekretne Zapiski Agaty Christie lub ABC Zbrodni Agaty Christie, żeby mogła poznać ulubione kryminały od podszewki – poznać metody, sekretne zapiski i nigdy nie zrealizowane pomysły pisarki. Myślę, że sprawiłabym jej dużą radość, bo książki przeczytała prawie wszystkie, a dzięki tym książkom mogła by odkryć nowe zagadki i tajemnice 🙂

Stefan pisze:

Gdzie znajdę wyniki konkursu?

M pisze:

Czy ktoś dostał maila z informacją, że został zwycięzcą?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?